Drzwi prysznicowe Espera DWJ 160x200

Lewostronne drzwi prysznicowe Espera za sprawą swojego unikatowego designu będą idealnym dopełnieniem łazienki w każdym stylu, sprawdzą się zarówno we wnętrzu minimalistycznym, jak i klasycznym. Eleganckie, chromowane detale nadają drzwiom wyjątkowy charakter. Szkło o grubości 8 mm oraz wyjątkowa konstrukcja gwarantują stabilność i bezpieczeństwo. Dodatkowo drzwi pokryte są innowacyjną powłoką EasyClean, która zapobiega powstawianiu osadów.

Cena katalogowa 2500 zł
Cena promocyjna 1500 zł

Drzwi prysznicowe Pivot 90

Te minimalistyczne drzwi prysznicowe perfekcyjnie podkreślą piękno twoich płytek ze względu na swój prosty, a jednocześnie efektowny projekt. Chromowane profile oraz specjalnie przygotowane rozwiązanie pozwala na instalację drzwi w różnych miejscach, nawet tych, które nie odpowiadają standardowym wymiarom produktów. Szkło w drzwiach Pivot pokryte jest powłoką AntiCalc, zapobiegającą osadzaniu się kamienia.

Cena katalogowa 1520 zł
Cena promocyjna 750 zł

Wanna Saniform 150x70x41

Klasyczna wanna Saniform sprawdzi się w każdym rodzaju łazienek. Jest idealna dla osób szczególnie ceniących sobie wygodę – jej ergonomiczne kształty  oraz rozszerzona strefa ramion odpowiadają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Cena katalogowa 1400 zł
Cena promocyjna 500 zł

Komplet Amsterdam 60x44x49

Idealna propozycja dla osób odważnych, które nie boją się wyrazistych kolorów. Ciemnofioletowa szafka nada charakteru wnętrzu, stając się, wraz z praktyczną, mineralną umywalką, świetnym dopełnieniem projektu łazienki.

Cena katalogowa 1500 zł
Cena promocyjna 700 zł

Zestaw mebli Merida

Meble łazienkowe Merida idealnie pasują do jasnych, klasycznych łazienek z elementami drewna, z względu na blaty  w kolorze dębu. W skład zestawu wchodzą: przybornik, szafka wysoka oraz asymetryczna konsola wraz z umywalką oraz szafką podblatową.

Cena katalogowa 4100 zł
Cena promocyjna 2100 zł

Wanna Arcline 160x70

Arcline będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które marzą o wannie, ale ogranicza ich niewielka powierzchnia łazienki. Mimo swojego nietypowego, asymetrycznego kształtu wanna Arcline gwarantuje pełną wygodę użytkownika. Wykonana jest z najwyższej jakości akrylu, co zapewnia niezmienność barwy oraz antypoślizgowość.

Cena katalogowa 800 zł
Cena promocyjna 500 zł