Pasja i odrobina szaleństwa doprowadziły do powstania CerDekor. Firmy, która za cel stawia sobie spełnianie oczekiwań klienta, jego pragnień o idealnym i niepowtarzalnym wnętrzu. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, odbyte szkolenia i otwartość na innowacje rynkowe pozwalają na indywidualne podejście do określonych zadań.  Doskonała obsługa i profesjonalizm.

Posiadamy w ofercie płytki ceramiczne, gresowe, kamień, armaturę łazienkową, wyposażenie łazienek i materiały wykończeniowe.

Kolekcje, które Państwa zachwycają sprowadzamy z Polski, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech, a także szybko rozwijających się Chin. Wyjątkowe, wysokogatunkowe produkty i atrakcyjne wzornictwo to nasza specjalność i znak rozpoznawczy.  Dzięki Państwu możemy się rozwijać i zmieniać, a klient jest naszą inspiracją. 

Profesjonalne doradztwo

Od samego wejścia do salonu CerDekor znajdą się Państwo pod opieką profesjonalnych sprzedawców, którzy dzięki stale poszerzanej wiedzy doradzą najbardziej optymalne  i zgodne z najnowszymi trendami rozwiązania. Jeśli po wizycie w salonie nasuną się Państwu kolejne pytania, nasi konsultanci rozwieją wszelkie wątpliwości podczas rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie. Aby mieć pewność co do wielkości zamówienia, użytych materiałów nasi specjaliści dokonają w Państwa domu lub mieszkaniu dokładnego pomiaru, który jest całkowicie za darmo.

Projektowanie

Nie mają jeszcze Państwo pomysłu na swoją łazienkę lub zastanawiają się jednocześnie nad kilkoma rozwiązaniami? Nasi sprzedawcy i architekci służą pomocą przygotowując dla Państwa atrakcyjne projekty, w których każdy wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Dzięki profesjonalnie przygotowywanym wizualizacjom 3D klient otrzymuje pełny pogląd jak po zmianach będzie wyglądała jego łazienka.  

Transport

Kupując w salonie łazienek CerDekor nie muszą się Państwo martwić o transport, ponieważ dysponujemy samochodami dostawczymi, które dowiozą w dogodnym terminie zakupione u nas produkty pod wskazany przez klienta adres. Cena transportu uzależniona jest od z wielkości zamówienia oraz odległości od salonu. 

Montaż

Mają Państwo już wszystkie potrzebne materiały i brakuje Wam jedynie profesjonalnej firmy, która zajmie się montażem i wykończeniem wnętrza. Tutaj również pomoże Państwu salon łazienek CerDekor. Będąc na rynku od kilku lat współpracujemy z wieloma firmami, które profesjonalnie zajmują się usługami remontowo budowlanymi i świadczą usługi najwyższej jakości.